Rahatlama

Rahatlama

Rahatlama

Rahatlama

Rahatlama

 

Günümüz insanı modern tıptaki bilimsel ve teknolojik gelişmelere yalnızca sağlık ve tedavi amaçlı değil güzellik ve “genç kalmak” için de ulaşmak istemektedir. Bedensel gevşemenin zihinsel olarak da gevşeme sağlayacağını göreceksiniz. Masaj, kan dolaşımını hızlandırarak hücrelerin daha fazla oksijen almasını sağlar. Toksinleri vücuttan atarak lenfatik sistemi uyarır.

 

 

ISITILMIŞ TAŞ YATAKLAR

Alternatif kaplama seçenekleri ile ideal bir dinlenme sağlayan ergonomik ısıtılmış taş yataklar ve oturma bankları merkezi sinir sistemi üzerinde sakinleştirici bir etki yapar.

detaylı bilgi

MASAJ ODALARI

Masaj odaları farklı kültürlerden kaynaklanan ve farklı amaçlara yönelik masajın uygulanabileceği biçimde tasarlanıp tüm ekipmanları ile kişiye özel design edilir.

detaylı bilgi

TUZ ODASI

Tuz Terapisinin bir tedavi yöntemi olarak yaygınlaşması 19. yüzyılın ortalarına dayanmaktadır. Felix Botchkowski adında Polonyalı bir sağlık yetkilisi, tuz madenlerinde çalışan işçilerin akciğer hastalıklarına yakalanmadıklarını keşfeder.

detaylı bilgi

DİNLENME ODALARI

Terapi öncesi ve sonrası fiziksel, ruhsal rahatlamayı sağlayacak ekipmanlarla bir bütün olarak tasarlanıp proje konseptine uygun design edilmiş  dinlenme odaları.

detaylı bilgi