Islak Deneyimler

Islak Deneyimler

Islak Deneyimler

Islak Deneyimler

Islak Deneyimler

 

Farklı yerlerde farklı şekillerde gelişen SPA & WELLNESS kültürü, mineral suların kullanımından deniz suyunun kullanımına kadar bir çok terapiyi kapsar.

Hidro "su" ve terapia "tedavi" yani kısaca "suyla tedavi" anlamına gelir. Hidroterapi denince akla doğal kaynak sularının barındırdığı minerallerle yapılan tedaviler akla gelmektedir. Hidroterapide yalnızca doğal sular değil normal sularda kullanılır.Hidroterapide asıl olan suyun hareketi sonucu ortaya çıkan insan vücudunun verdiği pozitif  tepkidir. Sıcak su insanı rahatlatıp kasları gevşetir, duygu ve hislerin dışa vurumunu sağlarken Soğuk su veya buz uygulamaları, lenfatik ve bağışıklık sistemini uyarmak için etkilidir.

 

 

ŞOK DUŞLAR

Sauna, buhar odası gibi sıcak spa birimleri veya  terapi uygulamalarının ardından vücudun diriliğini geri kazanması için uygulanan şok duşlama sistemidir.

detaylı bilgi

MACERA DUŞLARI

Macera duşları sıcak ve soğuk su koku dozajlama, ışık ve ses efektleri ile Tropikal Fırtına Duşu, Okyanus Duşu ,  Sis Duşu, Tropik Aroma Duşu ve Farklı Duş Deneyimleri ile  kullanıcının bütün duyularını harekete geçirir.

detaylı bilgi

YÜZME HAVUZLARI

Yüzme havuzları indoor ve outdoor olmak üzere tüm özellik ve büyüklükte tasarlanarak uygulanabilmektedir. 

detaylı bilgi

TALASSOTERAPİ HAVUZLARI

Koruyucu ve tedavi edici ve/veya kür amaçlı olarak tıbbi gözetim ve denetim altında, deniz ve çevresine özgü tüm yararlı etkenlerin, yani deniz iklimi, deniz suyu, deniz çamurları, yosunlar, kum ve denizden ..

detaylı bilgi

HİDROMASAJ HAVUZLARI

Hidromasaj havuzları, vücudun rahatlamasını sağlarken aynı zamanda tedavi de eder. Hidromasajlı sistem, tedavi ve vücudun rahatlaması için üç yöntem kullanır: ısı, yüzdürme ve masaj.

detaylı bilgi

KNEIPP AYAK HAVUZU

Kneipp tedavileri arasında en etkilisi olarak bilineni “suda adımlamak” Kneipp Havuzu olarak adlandırılır. Kneipp havuzunda ayaklar sıra ile ısıtılıp soğutulur. Her bir seans 30-40 adım olmalıdır. düzenli olarak kullanılması..

detaylı bilgi

FLOTATION HAVUZU

35°C sıcaklıktaki yoğunluğu arttırılmış su vücudun suya göre bağıl olarak hafiflemesi ve yerçekiminin azaltılması sonucu oluşan uçma hissi, zihnin boşalmasına yardımcı olarak metabolizmanın..

detaylı bilgi