Danışmanlık

Sauna Dekor siz müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz olarak karşılayabilmek için, çevresel ve kültürel faktörleri, yerel özellikler ile harmanlayıp, bütçenizi göz önünde bulundurarak benzersiz tasarımlar geliştirir. Ayrıca yenilikçi mimari malzemeleri takip eder ve tüm detayları ile spa projelerinde kullanır.

Spa & wellness merkezlerinin doğru işleyebilmesi için mekânsal oluşumları üzerinde ciddiyetle  durulması gereklidir. SPA & WELLNESS endüstrisi gün geçtikçe uluslararası yatırımlarda önemli bir yer kaplamaktadır. 

SPA'lar;

Kulüp SPA ,Yolcu Gemisi-Cruise SPA , Günlük SPA ( Day SPA ),Ziyaret-Tatil Destinasyon SPA ,Sağlık-Medikal-Tıbbi SPA, Termal-Mineral-Kaplıca SPA, Tatil-Dinlenme-Otel-Resort SPA olarak sınıflandırılabilinir.

Sauna Dekor; Spa Projelerinizi tasarlarken fonksiyon gereklerini tam olarak çözüp ihtiyaçları karşılayacak şekilde planlar. Bu nedenle; SAUNA DEKOR;  işveren ile kullanıcı etkileşimini Spa projesi süresince her aşamada en üst düzeyde tutarak, projenin doğru yönde gelişmesini sağlamaktadır.

Sauna Dekor Spa mahallerinizi  tasarlarken ilgili profosyoneller ile işbirliği yapmaktadır.

 

Yatırım fizibilitesi hazırlamak

Konsept tasarımlar hazırlamak

Mimarlık ve İç mimarlık Hizmetleri

Uygulama ürünlerini seçimi

Proje yönetimi

Islak Spa Tasarımı ,inşai  uygulamaları

Anahtar teslimi Spa kurulumu